1. Haberler
  2. SİYASET
  3. Şahin: Kötü gidişe ‘Dur’ demeye yerelden başlayacağız

Şahin: Kötü gidişe ‘Dur’ demeye yerelden başlayacağız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çine İlçe Örgütü’ne Mutaflar Mahallesi’nden 7 yeni isim daha üye oldu.

Çine Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Çine Belediye Başkan Adayı Mehmet Kıvrak’ın miting havasında gerçekleşen ziyarette CHP Çine İlçe Örgütü’ne yeni üyeler de katıldı. İyi Parti ve AK Parti’den istifa ederek CHP Çine Ailesine katılan İbrahin Altaş, Ferdi Çakın, Özgür Özcan, İbrahim Keskin, Görkem Demirel, Selahattin Demirel ve Mert Demirel’e parti rozetlerini Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin ile Belediye Meclis Üyesi adayları katıldı.

Yeni üyelere ‘Hoş geldiniz’ diyerek rozetlerini takan CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, kendilerini coşku ve heyecanla karşılayan Mutaflar Mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Bu güzel insanlar, bu emekçi insanlar hepimizi güzel karşıladılar. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimde köylerde muhtarlarımızı, azalarımızı seçeceğiz. İlçede belediye başkanlarını, meclis üyelerini, ilde de büyükşehir belediye başkanlarını seçeceğiz.  31 Mart’ta gerçekten her şey çok güzel olacak. Bütün Türkiye’de çok güzel olacak. Çine de çok güzel olacak. Biz şanslı bir partiyiz. Neden? Çok değerli bir belediye başkanına sahibiz. 1999 yılında Sayın Osman Aydın’la başlayan rahmetli Belediye Başkanımız Sayın Enver Salih Dinçer’le devam eden ve şu anda da da sevgili başkanımız Sayın Mehmet Kıvrak’la devam eden bir sosyal belediyecilik anlayışımız var. Sayısız eserlere imza attık. Düğün salonları yaptık. Parklar yaptık. Yollar yaptık. Fabrika yaptık. Otel yaptık. Yaptık, yaptık. Bir sürü hizmet ettik. Aydın’da en çok mahalleye sahip ilçe olma özelliğine sahip Çine’de belediyemiz hizmet etmek için her zaman yarıştı. Çine Belediyesi’nin yükü omuzlarında çoktu. Ama her yükün altından kalkmasını bildi” sözleriyle belediye hizmetlerini anlattı. 

“KÖTÜ GİDİŞE ‘DUR’ DEMEYE YERELDEN BAŞLAYACAĞIZ”

AKP iktidarının ekonomi politikalarını eleştirerek konuşmasına devam eden Başkan Tayfun Şahin,  “Şimdi ülkemizin ekonomik şartlarının geldiği noktayı hepiniz biliyorsunuz. 5 yıl önceki, 10 yıl önceki ekonomik yapılar yok. Çalışıyoruz, çabalıyoruz, para kazanmaya çalışıyoruz ama bir yerden de değer kaybediyor paramız. Zenginimiz, fakirimiz fark etmiyor. Hepimiz aslında fukaralışıyoruz. Bu kötü gidişe ‘dur’ demeye yerelden başlayacağız. 31 Mart’ta zaferi hep birlikte kutlayacağız” diye konuştu. 

1-3

Image 1 of 10

 

Şahin: Kötü gidişe ‘Dur’ demeye yerelden başlayacağız