1. Haberler
  2. MANŞET
  3. Evciler’de yol çalışmaları başladı

Evciler’de yol çalışmaları başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göreve geldiği günden buyana Çine halkıyla bir araya gelip talepleri dinleyen Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, verdiği sözleri hızla gerçekleştiriyor.
Başkan Kıvrak, geçtiğimiz haftalarda Evciler Mahallesi’ne yaptığı ziyarette mahalle sakinlerin yol ve alt yapı talebini yerine getirdi.
Evciler Mahallesi’nde Başkan Mehmet Kıvrak’ın sözünü verdiği yolun yapımı ile ASKİ’nin çalışmaları başladı. Çine Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ve Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (ASKİ) ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kıvrak, mahalleliyle de bir araya geldi.
Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Daha önceki ziyaretlerimizde sözünü verdiğimiz yolun çalışmalarına başladık. Ekiplerimiz yolu tamamlamak için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Verdiğimiz tüm sözleri hızla yerine getirmeye devam edeceğiz, kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca mahalle sakinlerimizin istediği yeşil alan sözümüzü de yerine getireceğiz.” dedi. Evciler Mahalle sakinleri de taleplerini çok hızlı bir şekilde yerine getiren Başkan Kıvrak’a teşekkür etti.

Evciler’de yol çalışmaları başladı