1. Haberler
  2. SPOR
  3. Akçan’ın isteğini Başkan Kıvrak, yerine getirdi

Akçan’ın isteğini Başkan Kıvrak, yerine getirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, bedensel engelli Durmuş Akcan’ı ziyaret ederek, Çine Madranspor forması hediye etti.
Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın Gökyaka Mahallesi’ni ziyareti sonrasında duygusal bir buluşma da yaşandı. Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Merhum Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’den forma talebinde bulunan Durmuş Akcan’ın isteğini yerine getirdi.
Merhum Başkan Enver Salih Dinçer’in eşi ve CHP Belediye Meclis Üyesi Birinci Sıra Adayı Tuba Dinçer ile birlikte Akcan ailesini ziyaret eden Başkan Kıvrak, Çine Madranspor forması ve ayakkabı hediye etti.
“SENİN MUTLULUĞUN BİZİM DE MUTLULUĞUMUZ”
Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette konuşan Başkan Mehmet Kıvrak, “Hediyeyi Başkanımız Enver Salih Dinçer, getirecekti sana ama nasip olmadı. Onun adına biz getirdik. İsteğini biz yerine getirdik. Senin mutluluğun bizim de mutluluğumuz. Başkanımızı da bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum” diye konuştu.
Sürpriz ziyaretin kendisini çok duygulandırdığını belirten Durmuş Akcan, “Beni çok mutlu ettiniz. Allah hepinizden razı olsun” diyerek teşekkür etti.

Akçan’ın isteğini Başkan Kıvrak, yerine getirdi
Yorum Yap