Çine’de spor yatırımları, hizmete girmek için gün sayıyor

featured
ÇİNE'DE SPOR YATIRIMLARI, HİZMETE GİRMEK İÇİN GÜN SAYIYOR
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın’ın dört bir yanında spor yatırımları yükselmeye devam ederken, Çine ilçesine yapılan yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezi hizmete girmek için gün sayıyor.  

Gençlik Spor Bakanlığı’nın yatırım projeleri arasında yer alan Aydın’da yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor. Sporun tabana yayılması, gençlerin spora yönlendirilmesi ve boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için il genelinde gerçekleştirilen yatırımlar çerçevesinde Çine ilçesindeki yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezi yatırımlarında da çalışmalar titizlikle devam ediyor. Çine’de 2022 yılı içerisinde ihalesi yapılan yatırımların 2023 yılı içerisinde bitirilmesi planlanırken, gençlik merkezi, yarı olimpik yüzme havuzu hizmete girmek için gün sayıyor. Proje tutarı 34 milyon 161 bin TL olan gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzunun ihale bedeli ise 28 milyon 950 TL olarak açıklanırken, yatırımların, tamamlanmasının ardından gençlerin taleplerine yanıt vermesi bekleniyor. Bu çerçevede Çine’yi ziyaret eden Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ise çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “İl müdürümüz, Çine Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu yapımını yerinde gözlemledi. Projenin ilerleyişini bizzat takip eden müdürümüz, modern tesisin gençlerimize ve halkımıza katacağı değerleri inceledi. Yatırımlarımız gençlerimize kavuşacağı günü dört gözle bekliyor” ifadeleri yer aldı.

ÇİNE'DE SPOR YATIRIMLARI, HİZMETE GİRMEK İÇİN GÜN SAYIYOR

Image 1 of 3

ÇİNE'DE SPOR YATIRIMLARI, HİZMETE GİRMEK İÇİN GÜN SAYIYOR

Çine’de spor yatırımları, hizmete girmek için gün sayıyor