1. Haberler
  2. ASAYİŞ
  3. Derin donduruculu dehşetin zanlısı tutuklandı

Derin donduruculu dehşetin zanlısı tutuklandı

featured
İZMİR'İN BAYRAKLI İLÇESİNDE TÜRKMENİSTAN UYRUKLU 3'Ü KADIN 4 KİŞİYİ ÖLDÜREN CİNAYET ZANLISI SAPARMURAD HALLYEV, EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİNİN ARDINDAN SEVK EDİLDİĞİ MAHKEMECE TUTUKLANDI. (ALİ İHSAN ÇİFTÇİ/İZMİR-İHA) İzmir'in Bayraklı ilçesinde Türkmenistan uyruklu 3'ü kadın 4 kişiyi öldüren cinayet zanlısı Saparmurad Hallyev, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Hallyev'e yardım ve yataklık yapmaktan gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 3 kişi ise, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’in Bayraklı ilçesinde Türkmenistan uyruklu 3’ü kadın 4 kişiyi öldüren cinayet zanlısı Saparmurad Hallyev, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Hallyev’e yardım ve yataklık yapmaktan gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 3 kişi ise, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bayraklı’daki bir evde, geçtiğimiz pazar günü Türkmenistan uyruklu Gulkamar Hanymova, kızları Leyla Geldiyazova ve Laçin Geldiyazova ile Ruslan Kerimov adlı erkeğe ait 4 kişinin parçalanmış halde derin dondurucuda cesetleri bulunmuştu. Cinayetlerin ardından İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, katil zanlısı Saparmurad Hallyev’i Çeşme’de kıskıvrak yakalamıştı.

Cinayet zanlısı Saparmurad Hallyev ile birlikte, kendisine yardım ve yataklık yaptığı suçlamasıyla Afgan uyruklu H.G.H, Türkmenistan uyruklu H.P. ve Türk vatandaşı M.A. gözaltına alındı. O şüpheliler de Haliyev ile birlikte adliyeye sevk edildi. Katil, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken diğer şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Derin donduruculu dehşetin zanlısı tutuklandı
Yorum Yap