Ford’dan işletmeler için avantajlı araba kiralama imkanı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ford Aydın Bayii Zafer Otomotiv, yeni araç kiralama sistemi Ford Lease ile işletmelere uzun dönem araç kiralamalarında uygun fiyatlar sunuyor.

Ford Lease araç kiralama hakkında bilgi veren Ford Aydın Bayii Zafer Otomotiv Satış Müdürü Serkan Kılcı, “Ford’un araç kiralama uygulaması Ford Lease, Aydın’da araç kiralamak isteyen firmalar tarafından yeni yıl öncesi önemli derecede talep görüyor. KOBİ’ler, esnaflar ve vergi levhası olan 1 ve ya daha fazla araç kiralamak isteyen işletmeler, Ford Lease’den 24, 36 ve 48 aylık periyotlarda çok uygun fiyatlarla yararlanabiliyor. Araç kiralama bedelinin tamamı gider olarak kaydedilebiliyor. Aracın kiralama süreci boyunca bakım, onarım, lastik gibi giderleri bize ait. Müşteriler kaza veya arıza durumlarında hiçbir şekilde araçsız kalmıyor. Aydın’da Yeni Ford araç almak isteyen işletmelerden bazıları, yeni bir araç almak yerine işletme sermayesini düşünerek Ford Lease ile kiralama yöntemini kullanmaya başladı” diye konuştu.

UYGUN FİYAT FIRSATI

En az 24 aydan başlayan uzun dönem kiralamalarında Ford Lease’in avantajlı fiyatlar ve ayrıcalıklı kiralamalar sunduğunu, işletmelerin Ford’un hem binek, hem de ticari araçlarından kiralama yapabildiğini belirten Serkan Kılcı, “Ford Lease ayrıcalıklı ve avantajlı kiralama sayesinde KDV Dahil 5.000 TL’den başlayan aylık kira bedelleri ile kiralanabiliyor. Bu fiyat araca, kiralama süresine göre değişebiliyor” dedi.

Ford’dan işletmeler için avantajlı araba kiralama imkanı