AK Parti Çine İlçe Yönetimi belli oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir’in yeni yönetimi belli oldu. Başkan Burhan Kandemir’in ekibinde yer alan bazı isimler dikkat çekti.

 

Yeni yönetimin belirlenmesi sonrası yazılı bir basın açıklaması yapan AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühüyle Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir tarafından 16 Mart tarihinde şahsıma tevdi edilen ilçe başkanlığı görevini o günden bu güne çok değerli yönetici arkadaşlarla birlikte sürdürdük. Çine’mizin her türlü sorununu çözmek için gayret gösterdik. Hepinizin bildiği üzere teşkilatçılık bir bayrak yarışıdır. Bu yarışta sen ben değil, biz olduğumuzda başarılı oluruz. Zaman zaman görev alır var gücümüzle davamız için milletimiz için memleketimiz için çalışır, zaman zaman da görevleri yeni arkadaşlarımıza bırakır tecrübelerimizle onlara destek oluruz. Bu işler gönül işidir, asıl olan görevleri yaparken öz veriyle çalışmak hakkını vermek ve bırakırken huzurlu olmak ve adından övgüyle bahsettirmektir. Her durumda ihtiyaç duyulan yenilenme bizde de hasıl oldu. İş yoğunluğu ve çeşitli mazeretler veyahut başka görevlerden dolayı arkadaşlarımız bizden görev affı istediler. Bu süreçte beraber çalıştığımız görevden affını isteyen yönetici arkadaşlara tek tek teşekkür ederim.

 

“ÇİNEMİZE TEŞKİLATLARIMIZA

HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Bu durum karşısında partimizin kurucuları, teşkilatlarımızda görev almış çok kıymetli dava arkadaşlarımızla, büyüklerimizle istişarelerde bulundum. Çok değerli fikirlerin neticesinde, maziden gençliğe bir çizgi izleyerek, Çine’ye hizmet yolunda beraber yürüyeceğimiz, kutlu davamızdaki bayrak yarışında gece gündüz demeden mücadele edecek yeni yol arkadaşlarımızı açıklıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Çine’mize teşkilatlarımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

YENİ YÖNETİM

Burhan Kandemir başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Akın Şahin, Ali Uyar, Ayşe Gül Yanar, Bilal Cesur, Bircan Kömürcüoğlu, Bünyamin Akbay, Ercan Yaldız, Erden Kaya, Ertan Uzun, Esma Karcı Selvitopu, Hayriye Keleş, Kenan Şahin, Kıvanç Ahmet Kabataş, Mevlüt Yılmaz, Muammer Boyşah, Muhammet Doğan, Nizamettin Kurt, Onur Uçar, Öznur Altıntaş, Serkan Sevinç, Servet Dağ, Yasin Yüzügüldü.

 

AK Parti Çine İlçe Yönetimi belli oldu