Çine Belediyesi ekipleri yollar için aralıksız çalışıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatandaşlarının yaşam konforunu arttırmak için çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde sürdüren Çine Belediyesi, ilçe genelindeki yollarda yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi 378, 471, 406, 427, 427/1, 441 Sokak ile Yeni Mahalle 342, 344, 405, 385 Sokak’ta çalışmalarını tamamlamasının ardından faaliyetlerine Yeni Mahalle 371 Sokak’ta devam ediyor. Doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı yollarda öncelikli olarak yol yenileme çalışmalarına başlayan ekipler, parke taşı döşeme işleminin yanı sıra kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları da gerçekleştiriyor.

Çine Belediyesi olarak ekiplerin ilçe genelinde çalışmalarını sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Vatandaşlarımızın rahatı ve konforu için ekiplerimiz sahada. Daha modern ve daha yaşanabilir bir Çine için aralıksız çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Çine’mizde tamamlanmamış yol bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

087A2796

Image 1 of 5

Çine Belediyesi ekipleri yollar için aralıksız çalışıyor