Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’nden anlamlı mesaj: “Hayalleriniz yarım kalmasın”

featured
RAMAZAN BAYRAMI TATİLİNİN BAŞLAMASIYLA BİRLİKTE YOĞUN TRAFİK AKIŞININ YAŞANDIĞI ÇİNE D-550 KARAYOLU ÜZERİNDE AYDIN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, VATANDAŞLARIN GÜVENLİ SEYAHATLERİNİ TEMİN ETMEK ADINA ÖNEMLİ BİR ADIM ATTI. TRAFİK DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRAN EMNİYET BİRİMLERİ, DAHA ÖNCE KAZAYA UĞRAMIŞ ARACI MUĞLA AYDIN KARAYOLU ÜZERİNDE ANLAMLI BİR SLOGANLA MONTE EDEREK TRAFİK KURALI İHLALLERİNE DİKKAT ÇEKTİ. (MURAT UÇKAÇ/AYDIN-İHA)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trafik denetimlerini sıklaştıran Aydın İl Emniyet Müdürlüğü birimleri, daha önce kazaya uğramış aracı Muğla Aydın Karayolu üzerinde anlamlı bir sloganla monte ederek trafik kuralı ihlallerine dikkat çekti.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 2023 yılı içerisinde başlattığı uygulama kapsamında, maket polis araçlarından vazgeçilerek gerçek kazaya uğramış araçların kullanılması stratejisi devreye alınmıştı. Ramazan Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte yoğun trafik akışının yaşandığı Çine D-550 Karayolu üzerinde Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların güvenli seyahatlerini temin etmek adına önemli bir adım attı. Bu doğrultuda Aydın İl Emniyet Müdürlüğü trafik güvenliği konusunda farkındalık oluşturma amacı ile daha önce kazaya uğramış aracı Muğla Aydın Karayolu üzerinde “Hayalleriniz yarım kalmasın” sloganı ile monte etti. Yoğun trafikte güvenliği sağlama adına atılan bu adımların kendilerini memnun ettiğini dile getiren vatandaşlar, emniyet teşkilatının çalışmalarını desteklediklerini belirtti.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’nden anlamlı mesaj: “Hayalleriniz yarım kalmasın”