Kıvrak baba ocağında kurban kesilerek karşılandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evciler Mahallesi sakinleri kendilerini ziyaret eden Çine Belediye Başkanı ve CHP Çine Belediye Başkan Adayı Mehmet Kıvrak için kurban kesip, yeniden başkanlık dileğinde bulundu.

Gece gündüz demeden vatandaş buluşmalarına devam eden Başkan Kıvrak’ın son adresi ‘ata toprağım’ dediği, babasının ve dedesinin memleketi Evciler oldu.

GÖNLÜMÜZ SENDEN YANA YAZILI PANKART AÇTILAR
Baba ocağı Evciler Mahallesi’nde coşkulu bir kalabalıkla karşılanan Başkan Kıvrak için mahalleli kurban kesti, kanını da Başkan Mehmet Kıvrak’ın alnına sürüp dualar etti. Sevgi gösterileriyle Başkan Kıvrak’ı destekleyen vatandaşlar üzerinde “Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar, bizim gönlümüz senden yana” yazılı kumaş bir pankart da açtı.

KONUŞMASI ALKIŞLAR VE TEZAHÜRATLARLA KESİLDİ
Çine’yi şaha kaldıracak projelerinden bahseden Baskan Kıvrak’ın sözleri sık sık “Başkan Mehmet Kıvrak” tezahüratları ve alkışlarla kesildi. Yoğun destek ve kalabalık, vatandaş kararını vermiş yeniden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak olacak” dedirtti. Ayrıca mahalle sakinleri Başkan Kıvrak ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirip sohbet etti. 

EVCILER-ZIYARETI-2

Image 1 of 68

Kıvrak baba ocağında kurban kesilerek karşılandı