Çerçioğlu ile Kıvrak, Çine’de vatandaşlarla buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere sayılı günler kala Çine’yi ziyaret etti. Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak ve Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin ile esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Çerçioğlu, Çinelilerin yoğun ilgisi ve sevgi gösterileriyle karşılandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın birlik ve beraberlik mesajı verdiği ziyarette Çine halkı “Aydın’da Özlem Başkan’la Çine’de Mehmet Başkan’la devam” sloganları attı.

Başkan Özlem Çerçioğlu, “Çine’de Mehmet Başkanımızı sizlere emanet ediyorum. 31 Mart’ta hep birlikte kazanacağız” diye konuşurken, Başkan Mehmet Kıvrak da desteğinden dolayı Aydın BŞB Başkanı Çerçioğlu’na teşekkür ederek, “Gerçekleştirdiği yatırımlar ve desteklerle Çine’mizin çehresini değiştiren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyorum. Halkımızın desteğiyle 31 Mart’ta zaferi hep birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

Çerçioğlu ile Kıvrak, Çine’de vatandaşlarla buluştu