1. Haberler
  2. MANŞET
  3. Başkan Kıvrak yeni dönem projelerinden birini hayata geçirdi

Başkan Kıvrak yeni dönem projelerinden birini hayata geçirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın yeni dönem projelerinden olan Kitap Kafe’nin ilki Gölbaşı Eğitim Atölyesi bünyesinde hayata geçti.

Çine Belediyesi tarafından Şevketiye Mahallesi Kuvayı Milliye Caddesi No 18 adresinde Gölbaşı Eğitim Atölyesi coşkulu bir törenle kapılarını açtı.

YOĞUN KATILIM
Açılışa; Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Aydın Esnaf Odası Başkanı Metin Uyar, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“GENÇLERİMİZ İSTERSE KİTAP KAFELERİMİZİN SAYISINI ARTIRACAĞIZ”
Açılış töreninde konuşan Başkan Kıvrak, “Gelecek dönem projelerimizden birini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Gençlerimizin sosyalleşebileceği, güvenli bir ortamda ikramlarımız eşliğinde ders çalışıp kitap okuyabilecekleri Kitap Kafelerimizin sayılarını talep halinde artıracağız. Güler yüzlü çalışanlarımız ve ücretsiz ikramlarımızla, ders çalışmaya uygun, sessiz, temiz ve güvenli bir merkez olan Gölbaşı Eğitim Atölyemiz Çine’mize hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

087A4718

Image 1 of 22

 

Başkan Kıvrak yeni dönem projelerinden birini hayata geçirdi