Başkan Kıvrak meslektaşlarını unutmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, 1 Mart Muhasebeciler Günü dolayısıyla ilçede hizmet veren serbest muhasebeci ve mali müşavirleri kahvaltıda ağırlayarak, günlerini kutladı.
Mesleği serbest muhasebeci ve mali müşavir olan ve 1997 yılından itibaren Çine’ye hizmet eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, meslektaşları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Muhasebecilik mesleğinin kendisini bugünlere getirdiğini vurgulayan Başkan Kıvrak, “Yaklaşık 30 yıl boyunca serbest muhasebeci ve mali müşavir olarak Çine’me hizmet ettim. Şimdi de Çine halkımın hizmetkarı olarak Belediye Başkanlığını sürdürüyorum ve halkımızın takdiri ile inşallah yeniden göreve geleceğiz. Siz kıymetli meslektaşlarımın, esnafımızın, vatandaşlarımın her zaman emrindeyim.” dedi.
“DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN TÜM MESLEKTAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
İlçeye hizmet veren her meslek kesiminden hemşehrilerini de sıklıkla misafir ettiğini ifade eden Başkan Kıvrak, “Bu tür programlarda buluşarak, daha kaliteli bir zaman diliminde sohbet ediyoruz. Samimi buluşmalarımızda hem Çine’mizin geleceği hem de esnafımızın karşılaştığı zorluklarda destek olabilmek için istişarelerde bulunuyoruz. Bu özel günde yanımda olup, desteğini esirgemeyen tüm meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
Muhasebeciler de kendileriyle yakından ilgilenen Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’a teşekkür etti.

Başkan Kıvrak meslektaşlarını unutmadı