Başkan Kıvrak iftira siyaseti yapanları dürüstlüğe davet etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediye Başkanı ve CHP Çine Belediye Başkan Adayı Mehmet Kıvrak, yerel seçimlere sayılı günler kala, iftira siyaseti yapan kişilerin iddialarına cevap verdi, “Ben hesap adamıyım, benim yanlışla işim olmaz. Başkalarının kendileri için söyledikleri gibi tokatlamaya değil kucaklamaya geldim” dedi.

Başkan Kıvrak, Evciler Mahallesi’nde yaptığı kahvehane buluşmasında diğer belediye başkan adaylarının kendisiyle ilgili gerçek dışı söylemlerini eleştirdi. Adayları son ana kadar dürüst siyaset yapmaya davet eden Başkan Mehmet Kıvrak şöyle konuştu:
“Allah’a çok şükür, ben bugüne kadar kimsenin 1 kuruşunu yemedim, 1 liramı da yedirtmem. Kimsenin attığı çamur bizde tutmaz. Şükürler olsun bugünlere alnımın teriyle geldim. Verilmeyecek hiçbir hesabım yok. Astıkları levhayla Çine’nin mallarını sattığımı iddia ediyorlar. Siz kendinize güveniyorsunuz oraya asılan korsan levhanın altına isminizi yazın, ben de göreyim. Vatandaşlarımızın bizden talebi var. Vatandaşımız zamanında bu malları almış ama tapularını alamamış veya kimisinin elinde belgesi yok. Vatandaşımız bize geliyor bu malı almam lazım diyor. Bunu ‘lütfen satışa çıkarır mısınız?’ diyor. Bizim hesaplarımız şeffaf. Madem ben yanlış yaptıysam müfettişi, sayıştayı var. Ben hesap adamıyım, ben yanlış yapacak adam değilim. Varsa bir şeyiniz gidersiniz suç duyurusunda bulunursunuz. Yapmadığımız işten dolayı ‘Yok hesabını ver muhasebeci’ gibi söylemler doğru değil. Ben hesabını veririm ama siz veremezsiniz.” 

EVCILER-ZIYARETI-4

Image 1 of 6

 

Başkan Kıvrak iftira siyaseti yapanları dürüstlüğe davet etti