Başkan Kıvrak’a destek çığ gibi büyüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göreve gelmesinin üzerinden sadece iki ay geçmesine rağmen, Çine’ye yaklaşık 30 yıldır mali müşavirlik ve serbest muhasebecilik göreviyle hizmet eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ı Çine halkı adeta bağrına basıyor.

Mesaisine sabahın erken saatlerinde esnaf ziyaretiyle başlayan Başkan Kıvrak, gece de durmuyor. Her gece iki ayrı mahalleye giderek, mahalle kahvehanelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Kıvrak’a Çine halkı yoğun ilgi gösteriyor. Yeni dönemde partisi CHP’den Çine Belediye Başkan Adayı gösterilen Başkan Mehmet Kıvrak, Çinelilerden tam destek alıyor.                                                

BAŞKAN KIVRAK MAKAMDA DEĞİL SAHADA

Son olarak Doğanyurt ve Esentepe Mahallelerinde Çine halkıyla kucaklaşan Başkan Kıvrak, bir araya geldiği mahalle kahvehanelerinde büyük bir kalabalıkla karşılandı. Başkan Kıvrak’ın rutini haline gelen mahalle ziyaretleri, halk arasında memnuniyet ve takdir alıyor. 

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın yoğun programı, halk arasında “makamda değil sahada başkan” imajını pekiştirirken, yerel yönetimle ilgili duyulan güveni de artırıyor. 

DSC_0124

Image 1 of 8

Başkan Kıvrak’a destek çığ gibi büyüyor