1. Haberler
  2. MANŞET
  3. Başkan Kıvrak mahallelerde coşkuyla karşılanıyor

Başkan Kıvrak mahallelerde coşkuyla karşılanıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göreve geldiği günden bu yana vatandaş ve esnaf buluşmalarına ara vermeden devam eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, temposunu artırdı.
Çineli hemşehrilerinin en mutlu günlerinde de acılarında da yanlarında olan Başkan Kıvrak, vatandaşların cemiyetlerine, hayırlarına veya cenazelerine katılarak sabahın erken saatlerinde mesaisine başlıyor. Gün için mahalle ziyaretlerine devam eden ve belediye ekiplerinin çalışmalarını da yerinde inceleyerek işleri denetleyen Başkan Kıvrak, gece de durmuyor. Ertesi günün ilk dakikalarına kadar sürdürdüğü vatandaş buluşmalarında Başkan Mehmet Kıvrak, gittiği yerlerde coşkuyla karşılanıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Örgütü ve Çine Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla her gece iki ayrı mahallede halkın huzuruna çıkan Başkan Kıvrak’a Çine halkı yoğun ilgi gösteriyor.
Başkan Kıvrak, ziyaret ettiği mahallelerde meşaleler ve havai fişeklerle adeta bayram havasında karşılanıyor. İlk ağızdan taleplerini Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’a ileten mahalle sakinleri kendilerini her daim yalnız bırakmayan Başkan Kıvrak’a teşekkür ediyor.

Başkan Kıvrak mahallelerde coşkuyla karşılanıyor
Yorum Yap