Çineli genç yetenek, Milli Takıma seçildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altınordu Çine Futbol Okulu’nda yaklaşık 6 yıldır eğitim gören ve pilot takımı Evcilerspor’da U11’den itibaren tüm yaş kategorilerinde formasını başarıyla temsil eden 14 yaşındaki Halis Altıntaş, U14 Milli Takım kadrosuna davet edildi.

Aydın’daki Ege bölge seçmelerini başarıyla tamamladıktan sonra İzmir’de yapılan son seçmelerde de kendinden bahsettirip 7 Kasım 2023 günü İzmir Atatürk Stadyumu yan sahalarda yapılacak U14 Milli takım aday kadrosuna davet edildi.

Altınordu Çine Futbol Okulu ve Evcilerspor Teknik Sorumlusu Erkan Şahin, “Halis yaklaşık 6 yıldır futbol okulumuzda bizimle, çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Halis, iyi futbolun yanı sıra iyi birey iyi vatandaş sloganının tüm özelliklerini barındıran bir karaktere sahip. Halis’in milli takıma seçilmesi, ailesi, bizleri, takım arkadaşları ve tüm ilçe halkımıza gurur yaşattı. Aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Çine halkını gururlandıran Halis Altıntaş, “Buralara kadar gelmemde sonsuz emeği bulunan Erkan hocam başta olmak üzere Soner ve Uygar hocam, beni her konuda destekleyen ailem ve tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

1-1

Image 1 of 4

Çineli genç yetenek, Milli Takıma seçildi