1. Haberler
  2. SİYASET
  3. Başkan Dinçer, Ekrem İmamoğlu ile görüştü

Başkan Dinçer, Ekrem İmamoğlu ile görüştü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen bu kritik buluşmada, ilçenin önemli değerleri Çine Topçam Madran Doğal Kaynak Suyu ve Çine Topçam Madran Zeytinyağı başta olmak üzere çeşitli projeler ele alındı. Ziyarette Çine’nin eşsiz kaynaklarını koruma ve sürdürülebilir projelerle değerlendirme noktasında atılacak adımlar da görüşüldü.

ÇİNE’NİN ZEYTİNYAĞI VE SUYU İÇİN ATILACAK ADIMLAR KONUŞULDU

İlçenin eşsiz zeytinyağı ve doğal kaynak suyunun pazar payının gelişmesi üzerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Dinçer, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili de Başkan İmamoğlu ve CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin ile görüş alışverişinde bulundu. Başkanlar, görüşmede, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin önümüzdeki yerel seçimlerde göstereceği büyük başarı sonrası Türkiye’yi daha aydınlık, daha güzel bir geleceğin beklediğine vurgu yaptılar. Ayrıca toplantıda Çine Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi arasında gerçekleştirilecek ortak proje ve çalışmalarla ilgili de detaylar konuşuldu.

BAŞKAN DİNÇER EKREM İMAMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

İstanbul’da gerçekleşen ziyaretle ilgili konuşan Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Değerli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile görüşmemizde Çine Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak, ortak yapacağımız projeler ve iş birliklerimiz üzerine değerlendirmeler yaptık. Sevgili Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na nazik misafirperverliği ve ilgisi için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Çine’mize en kaliteli hizmeti vermek ve ilçemizi daha yaşanabilir bir geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da, İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman Çine Belediyesi ile işbirliği içerisinde olacaklarını ve ortak projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi.

BASKAN-ENVER-SALIH-DINCER-IBB-BASKANI-IMAMOGLU-ZIYARETI-1

Image 1 of 3

 

Başkan Dinçer, Ekrem İmamoğlu ile görüştü
Yorum Yap