Çine Belediyesi konforlu yollar için çalışıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatandaşların yaşam konforunu arttırmak için çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde sürdüren Çine Belediyesi, ilçe genelindeki yollarda yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Şehit Adnan Özdemir Caddesi ve bağlantılı yollarda çalışmalarını tamamlamasının ardından faaliyetlerine Soğancılar Caddesi’nde devam ediyor. Doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı yollarda titizlikle yol yenileme çalışmalarına başlayan ekipler, parke taşı döşeme işleminin yanı sıra kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları da gerçekleştiriyor. Cumhuriyet Mahallesi’nde de kapsamlı bir çalışma yürüten ekipler, 26 Sokak’ta yol yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Öte yandan ekipler, doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan ve deforme olan yollarda tamirat ve bakım çalışmalarını da aksatmadan yürütüyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI DA SÜRÜYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Çine’de başlattığı sıcak asfalt çalışmaları da devam ediyor. Çineli vatandaşları sıcak asfalt konforuyla buluşturmak için kolları sıvayan ekipler, Hamitabat Mahallesi 296 Sokak’ta çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ekipler, 296 Sokak’ın ardından belirlenen plan doğrultusunda ana caddelerde çalışmalarını sürdürecek.

“TÜM İMKANLARIMIZLA SAHADAYIZ”

Çine Belediyesi olarak ekiplerin ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Vatandaşlarımızın rahatı ve konforu için ekiplerimiz tüm imkanlarımızla sahada. Daha modern ve daha yaşanabilir bir Çine için çalışıyoruz. Doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan yollarda çalışmalarımız devam ediyor. Büyükşehir Belediyemizin de sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Daha önce de söz verdiğimiz gibi görev süremiz boyunca Çine’mizde tamamlanmamış yol bırakmayacağız” ifadelerini kullandı. 

DSC0371

Image 1 of 11

Çine Belediyesi konforlu yollar için çalışıyor