1. Haberler
  2. GÜNDEM
  3. Depremzede öğrencilerin karne hediyesi Kömürcüoğlu Grup’tan

Depremzede öğrencilerin karne hediyesi Kömürcüoğlu Grup’tan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın, Muğla ve Denizli’de doğal taş sektörü ve diğer alanlarda faaliyet gösteren, sosyal projelere desteklerini esirgemeyen Kömürcüoğlu Grup, Kahramanmaraşlı depremzede çocuklara karne hediyesi olarak çok sayıda oyuncak yardımında bulundu.

Aydın Valiliği himayesinde, Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde Kahramanmaraş’taki depremzede çocuklara oyuncak seferberliğine destek, Kömürcüoğlu ailesinden geldi.

Proje kapsamında deprem bölgesindeki öğrencilere ulaştırılmak üzere karne hediyesi oyuncakları Kömürcüoğlu ailesi tarafından Çine Milli Eğitim Müdürü Sadık Yavuzkan’a teslim edildi.

Yaşanan deprem felaketinin ilk gününden itibaren, iş makinesi, personel, gıda ve diğer ihtiyaçlar için büyük bir destek örneği gösteren Kömürcüoğlu Grup, bu kez de karne hediyesi oyuncaklar ile depremzede çocukların yanında olduğunu gösterdi. Kömürcüoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ali Kömürcüoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Bircan ve Özkan Kömürcüoğlu, depremzede vatandaşların her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Depremzede öğrencilerin karne hediyesi Kömürcüoğlu Grup’tan
Yorum Yap