Çine’de spor yatırımları hız kesmiyor  

featured
ÇİNE'DE SPOR YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın’ın dört bir yanında spor yatırımları yükselmeye devam ederken, Çine ilçesine yapılan yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezi yatırımları hız kesmeden devam ediyor.

Gençlik Spor Bakanlığı’nın yatırım projeleri arasında yer alan Aydın’da yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor. Sporun tabana yayılması, gençlerin spora yönlendirilmesi ve boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için il genelinde gerçekleştirilen yatırımlar çerçevesinde Çine ilçesindeki yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlik merkezi yatırımlarında da çalışmalar titizlikle devam ediyor.

Çine’de 2022 yılı içerisinde ihalesi yapılan yatırımların 2023 yılı içerisinde bitirilmesi planlanırken, gençlik merkezi, yarı olimpik yüzme havuzu hizmete girmek için gün sayıyor. Proje tutarı 34 milyon 161 bin TL olan gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzunun ihale bedeli ise 28 milyon 950 TL olarak açıklanırken, yatırımların, tamamlanmasının ardından gençlerin taleplerine yanıt vermesi bekleniyor.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, konu ile ilgili yapılan açıklamada “Yüzme Federasyonu standartlarına uygun olarak Çine’de inşa edilen yarı olimpik yüzme havuzu ve gençlerin taleplerine karşılık verecek olan gençlik merkezini, milletimize en güvenli ve en iyi şekilde hizmet vermesi için çalışmalarını titizlikle yapıyoruz” ifadeleri yer aldı. 

ÇİNE'DE SPOR YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR

Image 1 of 3

ÇİNE'DE SPOR YATIRIMLARI HIZ KESMİYOR

Çine’de spor yatırımları hız kesmiyor