1. Haberler
  2. SPOR
  3. Çine’nin Çinespor’u var

Çine’nin Çinespor’u var

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine’de geçtiğimiz haftalarda kurulan Çinespor, futbolu seven çocuklara hizmet vermeye başladı. Çinespor Kulübü Başkanı Kasım Çamcıoğlu, kulübün amacının çocukların gelişimine katkıda bulunmak ve futbolu sevdirmek olduğunu söyledi.

Çinespor Kulübü Başkanı Kasım Çamcıoğlu, futbolu seven tüm çocukları kulübe davet etti.

Çamcıoğlu, “Kulübümüz çocuklarımızın iyi arkadaş ortamında büyümelerini sağlayarak onları sporun evrensel ilkeleri olan saygı sevgi duygularını geliştirerek günümüz kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, çocuklarımızın sosyal çevrede arkadaşlarıyla kaynaşarak büyümelerini ve gelişimlerini sağlayarak Çine ve ülkemiz futboluna kazandırmak” dedi.

Kuruluş hikayesinden kısaca bahseden Başkan Çamcıoğlu, “İlçemizin değerli antrenörlerinden ve emekli öğretmenlerimizden Bülent Dalman ve Feride Raşit Kalkan Beden Eğitimi öğretmenimiz Fatih Yıldırım takım kurarak Çine’mizin çocuklarına hizmet verecek” diye konuştu.

Çine’deki spor kulüplerinin artması gerektiğini dile getiren Çamcıoğlu, Çinespor’un ülkeye hayırlı olasını dileyerek” Kulübümüzün kurucu üyeleri olan başta Avukat Gülsan Küçük’e, Sevil Harman’a ve Naime Uyar’a kadınların ve annelerin sesi olarak toplumsal projemizde yer aldıkları için diğer kurucu üyelerimiz olan Mevlüt Uyar’a, Ahmet Harman’a, Serkan Sevinç’e, Akın Şahin’e, Engin Yaşa’ya, Necati Uyan’a, Göksel Güneş’e, Necabettin Tamcı’ya ve kulüp üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi. 

CINESPOR-4

Image 1 of 4

Çine’nin Çinespor’u var
Yorum Yap