1. Haberler
  2. GÜNDEM
  3. Çine Belediyesi depremzede ailelerin yanında

Çine Belediyesi depremzede ailelerin yanında

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediyesi ekipleri, Kahramanmaraş ve 10 ili etkileyen depremler sonrası ilçeye gelen depremzedeler için de çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in talimatları doğrultusunda çalışmalarını yürüten ekipler, Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut’la birlikte Çine Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yurdunda misafir edilen depremzede aileleri ziyaret ederek, toplanan yardımları teslim etti.

 

Çine Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Osman Serdar Omatça ile görüşen Başkan Yardımcısı Karabulut, Başkan Enver Salih Dinçer’in depremzedelerin her zaman yanında oldukları mesajını ileterek, Çine Belediyesi olarak yardımlarının süreceğini belirtti. Depremzede ailelerin çocuklarıyla da bir araya gelen Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut ve ekipler, çocuklara Başkan Dinçer’in hediyelerini takdim ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Okul Müdürü Osman Serdar Omatça’dan yurt kapasitesi ve imkânları hakkında da bilgiler alan Başkan Yardımcısı Karabulut, Çine Belediyesi’nin her zaman yardıma hazır olduğunu sözlerine ekledi.

DSC_0877

Image 1 of 7

Çine Belediyesi depremzede ailelerin yanında
Yorum Yap