Çine Belediyesi yeni yollar için aralıksız çalışıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in talimatları doğrultusunda görev alan Çine Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin yollarını yenilemek için yoğun çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bakım gerektiren yollarda onarım çalışmaları gerçekleştiren ekipler, ihtiyaç duyulan mahallelerde de yol yenileme işlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesi 372 Sokak’ta da çalışmalarına başlayan ekipler, yıpranan taşları sökerek, yeni parke taşı döşeme işlerini büyük oranda tamamladı. Sokak çevresinde çevre düzenleme çalışmaları da gerçekleştiren ekipler, çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlara daha konforlu ulaşım imkânı sağlayacak.

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarının yanı sıra şehir merkezi ve kırsal mahallelerde bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor. Vatandaşların konforu için çalışan ekipler, son olarak Hamitabat Mahallesi 333 Sokak, Yeni Mahalle 339 Sokak ile kırsal Evciler Mahallesi’nde bozulan yolları tamir etti.

 

PAZARYERİ GİRİŞİ DE DÜZENLENDİ

Başkan Enver Salih Dinçer’in talimatlarını yerine getiren ekipler, vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için kapalı pazaryeri girişinde çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirdi.

CINE-BLD-YOL-6

Image 1 of 6

 

Çine Belediyesi yeni yollar için aralıksız çalışıyor