1. Haberler
  2. ASAYİŞ
  3. Terör örgütü TKP/ML’nin propagandasını yapan şahıs yakalandı  

Terör örgütü TKP/ML’nin propagandasını yapan şahıs yakalandı  

featured
AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALAR ÇERÇEVESİNDE İNCİRLİOVA İLÇESİNE SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ (TKP/ML) PROPAGANDASI YAPMAK SUÇUNDAN ARANAN BİR ŞAHIS YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI. (MURAT UÇKAÇ/AYDIN-İHA) Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde İncirliova ilçesinde, terör örgütü TKP/ML propagandası yapmak suçundan aranan bir şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde İncirliova ilçesinde, terör örgütü TKP/ML propagandası yapmak suçundan aranan bir şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından; terör suçlarının işlenmesine engel olmak, bu suçları işleyen terör örgütleri ve mensuplarıyla, bunlara yardım ve destek sağlayan, ilişki içinde bulunan veya terör suçu niteliğindeki suçlara karışan kişi ya da grupları tespit etmek amacıyla yürütülen çalışmalar aralıksız olarak sürüyor. Edinilen bilgiye göre, İstiklal Mahallesi’nde yapılan operasyonda ‘silahlı terör örgütü TKP/ML propagandası yapmak’ suçundan aranan M.B. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Terör örgütü TKP/ML’nin propagandasını yapan şahıs yakalandı  
Yorum Yap