MHP’liler kahvaltıda buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi Çine İlçe Teşkilatı birlik ve beraberlik kahvaltısı düzenledi.

Çine Köfteci Enişte’de gerçekleştirilen birlik ve beraberlik kahvaltısına, MHP Genel Sekreter Yardımcısı İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MHP MYK Üyesi Deniz Depboylu, Burak Pehlivan ve Ahmet Savaş Çolak, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Karpuzlu Belediye Başkanı Hilmi Dönmez, MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Karakuş, Çine Ülkü Ocakları Başkanı Murat Çalışkan, EYSİM Mineral Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur İttifakı Çine Belediye Meclis Üyesi Muhammet Demir, Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok, Çine Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Metin Uyar, Akçaova Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Nail Uzun, Akçaova Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Özkar, Çine Kamyoncular Kooperatif Başkanı Mehmet Can, Çine Muhtarlar Derneği Başkanı Halil Kapıkıran, Sendika Temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda davetli ile partili katıldı.

Katılanlara teşekkür eden MHP Çine İlçe Başkanı Kazım Oluç, “Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere gücümüzü arttırarak çalışıyoruz. Bugüne kadar hemşerilik biliciyle vatandaşlarımızla kurduğumuz gönül birliğini daha da güçlendireceğiz. Cumhuriyet’in 100. yıl dönümünü tesadüflere bırakamayız” dedi.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “Bu güzel günde bizi bir araya getiren Allah’a şükürler olsun. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Çine’deki her kardeşime her dava arkadaşıma Çineli hemşerilerime kucak dolusu saygı ve selamlarını iletti. Önümüzdeki süreçte daha sık beraber olacağız. Geçen hafta Diyarbakır’daydım. Sezai Karakoç müzesini gezdim. Teröristler ve bölücüler ile beraber olan insanlara tarih hiçbir zaman geçit vermedi ve hiçbir zaman geçit vermeyecek. Sezai Karakoç şöyle diyor; ‘Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak. Halbuki, biz sussak, tarih susmayacak. Tarih sussa, hakikat susmayacak. Onlar sanıyorlar ki, bizden kurtulsalar mesele kalmayacak. Hâlbuki bizden kurtulsalar vicdan azabından kurtulamayacaklar, vicdan azabından kurtulsalar, tarihin azabından kurtulamayacaklar. Tarihin azabından kurtulsalar, Allah’ın gazabından kurtulamayacaklar’. Bu güzel kahvaltıyı organize eden MHP Çine İlçe Başkanımız Kazım Oluç Bey’e çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ŞEHİDİN BABA OCAĞINI ZİYARET ETTİLER

MHP’li heyet ardından Çine’nin Karakollar Mahallesi’nde yaşayan, Bingöl Kaleönü Mahallesi’nde bulunan Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde mühimmat sevki esnasında gerçekleşen patlamada şehit olan özel hareket polisi Necati Aygün’ün baba ocağını ziyaret etti. Şehit Aygün dualar ile anıldı. 

MHP-2

Image 1 of 14

MHP’liler kahvaltıda buluştu