Çineli Selvitopu Bodrum’da ölü bulundu 

featured
MUĞLA'NIN BODRUM İLÇESİNDE BİR KİŞİ PAZARYERİNDE, BAŞINDAN VE YÜZÜNDEN YARALI HALDE ÖLÜ BULUNDU. (EREN AYHAN - HAMDİ YÖRÜR/MUĞLA-İHA) Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir kişi pazaryerinde, başından ve yüzünden yaralı halde ölü bulundu.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Çineli Kemal Selvitopu pazaryerinde, başından ve yüzünden yaralı halde ölü bulundu.  

Edinilen bilgiye göre, Ortakent Müsgebi Mahallesi’nde yaşamını sürdüren evli ve 2 çocuk babası, 49 yaşındaki Kemal Selvitopu, bu sabah erken saatlerinde pazaryerindeki bir bankta hareketsiz halde bulundu. Pazaryerinde bulunan kafeterya önündeki bankın yanında hareketsiz halde bulunan Selvitopu için sağlık ekiplerinden yardım istendi. İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede başından ve yüzünden yaralı olan Kemal Selvitopu’nun yaşamını yitirdiği belirlendi. Cumhuriyet savcısı tarafından olay yerinde detaylı inceleme yapıldı. Kemal Selvitopu’nun cenazesi, kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Öte yandan Selvitopu’nun cenazesi saat 11.00’de Kabataş Mahalle Mezarlığına toprağa verilecek.

PAZARYERİNDE ÖLÜ BULUNDU

Image 1 of 6

KEMAL SELVİTOPU'NUN CENAZESİ, KESİN ÖLÜM SEBEBİNİN BELİRLENEBİLMESİ İÇİN MUĞLA ADLİ TIP KURUMU'NA GÖNDERİLDİ. (EREN AYHAN - HAMDİ YÖRÜR/MUĞLA-İHA) Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir kişi pazaryerinde, başından ve yüzünden yaralı halde ölü bulundu.

Çineli Selvitopu Bodrum’da ölü bulundu