Aydın merkezli iki ilde fuhuş operasyonu: 5 gözaltı  

featured
AYDIN ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AHLAK BÜRO AMİRLİĞİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARDA, NAZİLLİ İLÇESİNDE KİRALADIKLARI EVLERDE FUHUŞ YAPTIKLARI VE YAPTIRDIKLARI TESPİT EDİLEN ŞAHISLARA YÖNELİK AYDIN VE MUĞLA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYONDA 5 TRANS ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI. (MURAT UÇKAÇ/AYDIN-İHA) Aydın Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından yürütülen çalışmalarda, Nazilli ilçesinde kiraladıkları evlerde fuhuş yaptıkları ve yaptırdıkları tespit edilen şahıslara yönelik Aydın ve Muğla'da gerçekleştirilen operasyonda 5 trans şahıs gözaltına alındı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydın Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından yürütülen çalışmalarda, Nazilli ilçesinde kiraladıkları evlerde fuhuş yaptıkları ve yaptırdıkları tespit edilen şahıslara yönelik Aydın ve Muğla’da gerçekleştirilen operasyonda 5 trans şahıs gözaltına alındı.  

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri fuhuşla mücadele çerçevesinde yaptıkları çalışmalarda Aydın’ın Nazilli ilçesinde kiraladıkları evlerde fuhuş yaptıkları ve yaptırdıkları tespit edilen şahısları teknik ve fiziki takibe aldı. 2 aydır yürütülen çalışmalar sonucunda Aydın’ın Nazilli, Kuşadası ilçelerinde ve Muğla ilinde sabah saatlerinde 5 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda 5 trans şahıs gözaltına alınırken, 55 şahıs hakkında adli işlem başlatıldı. 

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Aydın merkezli iki ilde fuhuş operasyonu: 5 gözaltı