1. Haberler
  2. GÜNDEM
  3. Malatya’dan mutlu haber geldi

Malatya’dan mutlu haber geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in karaciğer nakil ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleşt.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin,”Çine Belediye Başkanımız Enver Salih Dinçer’in karaciğer rahatsızlığının tedavisi için 10 Şubat 2022 tarihinde getirildiği Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde, 17 Şubat 2022 günü saat 18.30’da başlayan ameliyatı, 18 Şubat 2022 gece yarısı saat:03.00’te ameliyatı yapan ekibin müjdeli haberiyle başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Başkanımız ameliyat sonrası yoğun bakıma alınmıştır. Tedavi süreci yoğun bakım ünitesinde devam edecektir.
Yaklaşık on günlük süreçte, başkanımızın sağlığına bir an evvel kavuşması için yoğun çalışan Malatya Karaciğer Enstitüsü Başkanı Profesör Doktor Sezai Yılmaz ve operasyon ekibi hocalarına, vefakarca donörlük yapan sevgili kardeşimize, gönülden donör adayı olan kardeşlerimize, tüm Çineli ve Aydınlı hemşehrilerimize, Türkiye’nin dört bir yanından arayarak bizlere destek olma teklifinde bulunan vatandaşlarımıza, Malatya’da bizleri yalnız bırakmayarak her an yanımızda olan dostlarımıza, büyüklerimize, dualarını esirgemeyerek her an arayan soran herkese gönül dolusu sonsuz minnet duygularımızla teşekkürler ediyoruz.
Başkanımızın bir an evvel sağlığına kavuşup aramıza katılacağı günlerin yakın olduğu inancıyla, ailesine ve yakınlarına acil şifalar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Malatya’dan mutlu haber geldi
Yorum Yap