Başkan Sert adaylığını açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çine Birlik Kooperatifi Başkanı Ahmet Sert, 12 Ocak 2022’deyapılacak olan Çine Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Şoför esnafının sorunlarını çok iyi bildiğini ifade eden ve çözüm odaklı bir anlayışı hayata geçireceklerini söyleyen Ahmet Sert, “Gün birlik olma günüdür” dedi.

25 yıldır şoför esnaflığı yaptığını söyleyen Ahmet Sert, “31 Temmuz 2021 tarihinde yani beş ay önce Çine Birlik Kooperatifi Başkanlığına seçildim. Şoför esnafının sorunlarını, sıkıntılarını bu mesleğin içinden gelen biri olarak çok iyi biliyorum. Şoför ve otomobilci esnafımızın derdi her geçen gün dağ gibi büyüyor. Üye esnaflarımız içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte yalnız bırakılmak istemiyor. Üyesini kaderine terk eden anlayıştan; üyesinin derdi ile dertlenen ve çözüm için gecesini gündüzüne katacak bir ekiple bu yoldayız. Taksicisinden kamyoncusuna, servisçisinden otobüsçüsüne ve galerici esnafına kadar her mesleğin ne durumda olduğunu biliyoruz. Biz sorun üretmek için değil çözüm üretmek için bu göreve talip oluyoruz. Üyelerimizin teveccühü ile bu göreve seçildiğimiz andan itibaren ortak aklın odaya hakim olmasını sağlayacağız. Sorunun değil çözümün parçası olacağız. Hiçbir üyemizi yalnız bırakmayacağız” dedi.
AHMET SERT KİMDİR?
1977 yılında Çine’nin Yolboyu Mahallesinde dünyaya gelen Sert, evli iki çocuk babası.

DSC_7870

Image 1 of 3

Başkan Sert adaylığını açıkladı