1. Haberler
  2. EKONOMİ
  3. Aydem ve Gediz Perakende tasarruf sağlayan enerji izleme ürünlerini tanıttı

Aydem ve Gediz Perakende tasarruf sağlayan enerji izleme ürünlerini tanıttı

featured
AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE, VERİMLİLİK ODAKLI TEKNOLOJİK ÜRÜNLERİYLE, İŞLETMELERİN ENERJİ YÖNETİMİ İHTİYAÇLARI İÇİN KATMA DEĞER SAĞLAYAN DİJİTALLEŞME ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. KURUMSAL MÜŞTERİLERİNİN, ELEKTRİK TÜKETİMLERİNİ HER ZAMAN, HER YERDE GERÇEK ZAMANLI İZLEYEREK KAYIT ALTINA ALMASINA İMKAN VEREN AYDEM VE GEDİZ PERAKENDE, ŞİRKETLERİN ENERJİ TÜKETİMLERİNİN RAPORLAMALARINI DA SAĞLAYAN YENİ ENERJİ İZLEME ÜRÜNLERİNİ TANITTI. (İHA/İZMİR-İHA) Aydem Perakende ve Gediz Perakende, verimlilik odaklı teknolojik ürünleriyle, işletmelerin enerji yönetimi ihtiyaçları için katma değer sağlayan dijitalleşme çalışmalarını sürdürüyor. Kurumsal müşterilerinin, elektrik tüketimlerini her zaman, her yerde gerçek zamanlı izleyerek kayıt altına almasına imkan veren Aydem ve Gediz Perakende, şirketlerin enerji tüketimlerinin raporlamalarını da sağlayan yeni enerji izleme ürünlerini tanıttı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’nin kurumsal işletmelere yönelik geliştirdiği enerji izleme çözümleri ile müşteriler enerji maliyetlerini yönetebiliyor, operasyonel verimliliklerini artırıyor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, enerji izleme ürünleri ile aydınlatma ekipmanları, iklimlendirme sistemleri, soğutma dolapları, asansörler, yürüyen merdivenler gibi işletmelerde bulunan farklı cihaz ve sistemlerin enerji tüketimleri toplam veya ayrı ayrı yönetilebiliyor.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşterilerinin enerji maliyetlerini yönetmelerini, operasyonel verimliliklerini artırmalarını ve enerji tasarrufu yapmalarını kolaylaştıran enerji izleme çözümlerini tanıttı.

Hem mobil hem de internet tabanlı olarak kullanılabilecek uygulama sayesinde tüketim ve tasarruflar anlık olarak izlenebildiği gibi daha sonra analiz edilebilmek için kaydedilebiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aydem Perakende ve Gediz Perakende Genel Müdürü Serdar Marangoz, esnaf ve kobilerin sadece enerji izleme modülünü kullanarak ayda yüzde 20’ye varan enerji tasarrufu sağlayabileceklerini belirterek, “Özellikle iklimlendirme ve aydınlatma sistemleri için tasarladığımız uzaktan kontrol modülü ile tasarruf oranı daha da artacak. Sanayi kuruluşlarımız için her firmanın kendi ihtiyaçlarına özel geliştireceğimiz çözüm paketleri ile müşterilerimiz, enerji tüketimlerinin kontrolünü kendileri sağlayacak ve aynı zamanda yüksek miktarda enerji tasarrufu yapacaklar.” ifadelerini kullandı.  

Aydem ve Gediz Perakende tasarruf sağlayan enerji izleme ürünlerini tanıttı
Yorum Yap